DOM nr 2

Ogrodzony TEREN około 350m2  

z domkiem z tarasem 34m2 (pokój dzienny i sypialnia oraz aneks kuchenny), własna  SAUNA i własne JACUZZI, ogród z meblami drewnianymi + leżakami dodatkowo murowany grill. Przygotowane. miejsca spania 2+2+1(dziecko)

DOM nr 5

Ogrodzony TEREN około 350m2  

 z domkiem z tarasem 34m2  (pokój dzienny i sypialnia oraz aneks kuchenny), własna  SAUNA i własne JACUZZI, ogród z meblami drewnianymi + leżakami dodatkowo murowany grill.  Przygotowane. miejsca spania 2+2. Idealnie dla par. 

Droga dojazdu:


Szanowni goście wybieracie się w Bieszczady ten region Polski ma swój niepowtarzalny charakter. Jakość dróg jest po prostu "bieszczadzka". Nie mamy tu autostrad, dróg szybkiego ruchu. Nasza Osada jest położona w małej wsi z dala od zgiełku cywilizacji, do tego wybudowaliśmy domy na zboczu wzgórza, dzięki temu z góry widok zachwyca gości.

Do samej wsi Łobozew Górny prowadzi droga asfaltowa. Z niej musimy zjechać (wstawiliśmy kierunkowskaz - ułatwiający trafienie) na drogę gminną utwardzoną pokonując strumyk wodny. Dno strumienia jest wyłożone płytami betonowymi. Przejazd jest bezpieczny nawet dla aut sportowych. Dacie radę ;-)

Do granicy Osady prowadzi utwardzona droga gminna zakończona 300m podjazdem. W okresie letnim podjazd nie stanowi problemu dla nikogo. W okresie zimy zalecamy łańcuchy. Dla wszystkich, którzy nie pokonają naszego podjazdu przygotowaliśmy wyjście awaryjne. Samochód można zostawić na parkingu przy drodze asfaltowej. Państwa bagaże, oraz tych którzy nie chcą przejść się spacerem na górę przetransportujemy naszym sprzętem. W dniu wyjazdu ta sama drogą zwieziemy bagaże na parking. W Bieszczadach taka przejażdżka jest normalnym sposobem dojazdu i na pewno będzie stanowić dodatkową atrakcję.

Skontaktuj się z nami 

 
Uwaga

PROSIMY WYPEŁNIĆ FORMULARZ REZERWACYJNY. NA TEJ PODSTAWIE PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALANĄ OFERTĘ.

 
Niezbędne dane:
 
Odpowiadamy tak szybko jak tylko możemy