Szanowni Goście,

Podane ceny dotyczą jednego DOMU: 2 pokoje, max. 5 miejsc noclegowych (2+2+1 +dziecięce łóżeczko turystyczne), aneks kuchenny, własnej  SAUNY i własnego JACUZZI, ogrodzonego TERENU z meblami ogrodowymi i grillem.


Przyjmujemy rezerwacje:

Podyt min 2dniowy                   750zł/doba

Pobyt od 6 dni                             650zł/doba

 doba hotelowa przyjazd od godz. 15:00   wyjazd do godz. 11:00

+1zł/KW wg wskazań licznika


ZWIERZĘTA akceptowane 50zł za pobyt.


wyjątki: 

oferty Last Minute- krótsze pobyty lub promocje cenowe publikujemy na stronie i Facebook  https://www.facebook.com/Bieszczadzka-Osada-Saunowisko-106513654209768/                     

Wakacje i Ferie zimowe 2021 pobyty 6dniowe od niedzieli do soboty 850zł/doba                          

od 23-XII  do 28-XII   750zł/doba   Boże Narodzenie   min. 3 noclegi

od 30-XII  do 02-I   1500zł doba   Sylwester   min. 3 noclegiWodę jacuzzi zawsze wymieniamy po zmianie gości. Cena pobytu obejmuje jedno napełnienie wody w jacuzzi 2 m3- każda kolejna extra wymiana wody na żądanie to koszt 100zł. Czas wylania, nalania i podgrzania wody to około 24h.


W dniu przyjazdu pobieramy kaucję w wysokości 500 zł, z której potrącony zostanie zużyty prąd, ewentualne nadprogramowe śmieci, opłata miejscowa oraz ewentualne zniszczenia-(bardzo rzadko spotykane i niech tak zostanie ;-)   ).

Doba hotelowa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.
Cisza nocna dla komfortu wszystkich Gości obowiązuje od godz. 23:00 do 8:00.

Terminy płatności:
1.Zadatek 30%:
płatny w ciągu 2 dni na konto bankowe nr 22 1140 2004 0000 3702 7998 2558.
Uwaga, rezerwacja jest wiążąca dopiero po zaksięgowaniu się przelewu z bezzwrotnym zadatkiem.
2.Pozostałe 70%:
Prosimy opłacić najpóźniej do 5dni przed rozpoczęciem wypoczynku.
Dzień przed planowanym przyjazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny przyjazdu.
ZAPRASZAMY, będzie nam bardzo miło gościć Państwa!


Napisz do nas mail z opisem dat, ilości osób odpiszemy podając dokładne wyliczenia.

Droga dojazdu:


Szanowni goście wybieracie się w Bieszczady ten region Polski ma swój niepowtarzalny charakter. Jakość dróg jest po prostu "bieszczadzka". Nie mamy tu autostrad, dróg szybkiego ruchu. Nasza Osada jest położona w małej wsi z dala od zgiełku cywilizacji, do tego wybudowaliśmy domy na zboczu wzgórza, dzięki temu z góry widok zachwyca gości.

Do samej wsi Łobozew Górny prowadzi droga asfaltowa. Z niej musimy zjechać (wstawiliśmy kierunkowskaz - ułatwiający trafienie) na drogę gminną utwardzoną pokonując strumyk wodny. Dno strumienia jest wyłożone płatami betonowymi. Przejazd jest bezpieczny nawet dla aut sportowych. Dacie radę ;-)

Do granicy Osady prowadzi utwardzona droga gminna zakończona 300m podjazdem. W okresie letnim podjazd nie stanowi problemu dla nikogo. W okresie zimy zalecamy łańcuchy. Dla wszystkich, którzy nie pokonają naszego podjazdu przygotowaliśmy wyjście awaryjne. Samochód można zostawić na parkingu przy drodze asfaltowej lub na terenie gospodarstwa zaprzyjaźnionego sąsiada. Państwa bagaże, oraz tych którzy nie chcą przejść się spacerem na górę przetransportujemy naszym quadem. W dniu wyjazdu ta sama drogą zwieziemy bagaże na parking. W Bieszczadach taka przejażdżka jest normalnym sposobem dojazdu i na pewno będzie stanowić dodatkową atrakcję.