Szanowni Goście,

Podane ceny dotyczą jednego zestawu

ogrodzonego TERENU  z domkiem: pokojem dziennym i sypialnią oraz aneksem kuchennym, własnej  SAUNY i własnego JACUZZI, ogrodu z meblami drewnianymi + leżaki dodatkowo grillem murowanym. 

                                                              (max. 5 miejsc noclegowych 2+2+1 +dziecięce łóżeczko turystyczne na życzenie)

Przyjmujemy rezerwacje:

Podyt min 2dniowy                   750zł/doba

Pobyt od 6 dni                             650zł/doba 

+1zł/KW prąd wg wskazań licznika

(sauna i jacuzzi ogrzewane drewnem zawartym w cenie)

ZWIERZĘTA akceptowane 50zł za pobyt.

        doba hotelowa przyjazd od godz. 15:00 do 18:00   wyjazd do godz.  od 9:00 do 11:00


wyjątki: 

oferty Last Minute- krótsze pobyty lub promocje cenowe publikujemy na stronie i Facebook  https://www.facebook.com/Bieszczadzka-Osada-Saunowisko-106513654209768/                     

Wakacje i Ferie zimowe 2021 pobyty TYLKO 6dniowe od soboty lub od niedzieli              

od 23-XII  do 28-XII   750zł/doba   Boże Narodzenie   min. 3 noclegi

od 30-XII  do 02-I   1500zł doba   Sylwester   min. 3 noclegi


W cenie pobytu  2 godzinne ognisko (w wyznaczonym terminie i bezpiecznym miejscu) przygotowujemy, rozpalamy, zapewniamy drewno, kije, jednorazowe naczynia. Każde kolejne na życzenie to koszt 200zł.
Cena pobytu obejmuje jedno napełnienie wody "na start" w jacuzzi 2 m3- każda kolejna extra wymiana wody na żądanie to koszt 100zł. Czas wylania, nalania i podgrzania wody to około 24h.


W dniu przyjazdu pobieramy kaucję w wysokości 500 zł, z której potrącony zostanie zużyty prąd, , opłata miejscowa oraz ewentualne zniszczenia-(bardzo rzadko spotykane i niech tak zostanie ;-)   .

Cisza nocna dla komfortu wszystkich Gości obowiązuje od godz. 21:00 do 8:00.

Terminy płatności:
1.Zadatek 30%:
płatny w ciągu 1 dnia na konto bankowe nr 22 1140 2004 0000 3702 7998 2558.
Uwaga, rezerwacja jest wiążąca dopiero po zaksięgowaniu się przelewu z bezzwrotnym zadatkiem.
2.Pozostałe 70%:
Prosimy opłacić w dniu przyjazdu przed rozpoczęciem wypoczynku.

Droga dojazdu:


Szanowni goście wybieracie się w Bieszczady ten region Polski ma swój niepowtarzalny charakter. Jakość dróg jest po prostu "bieszczadzka". Nie mamy tu autostrad, dróg szybkiego ruchu. Nasza Osada jest położona w małej wsi z dala od zgiełku cywilizacji, do tego wybudowaliśmy domy na zboczu wzgórza, dzięki temu z góry widok zachwyca gości.

Do samej wsi Łobozew Górny prowadzi droga asfaltowa. Z niej musimy zjechać (wstawiliśmy kierunkowskaz - ułatwiający trafienie) na drogę gminną utwardzoną pokonując strumyk wodny. Dno strumienia jest wyłożone płatami betonowymi. Przejazd jest bezpieczny nawet dla aut sportowych. Dacie radę ;-)

Do granicy Osady prowadzi utwardzona droga gminna zakończona 300m podjazdem. W okresie letnim podjazd nie stanowi problemu dla nikogo. W okresie zimy zalecamy łańcuchy. Dla wszystkich, którzy nie pokonają naszego podjazdu przygotowaliśmy wyjście awaryjne. Samochód można zostawić na parkingu przy drodze asfaltowej lub na terenie gospodarstwa zaprzyjaźnionego sąsiada. Państwa bagaże, oraz tych którzy nie chcą przejść się spacerem na górę przetransportujemy naszym quadem. W dniu wyjazdu ta sama drogą zwieziemy bagaże na parking. W Bieszczadach taka przejażdżka jest normalnym sposobem dojazdu i na pewno będzie stanowić dodatkową atrakcję.