PREMIUM    Bieszczadzka CHATA D1
duży prywatny teren 

Natura to skarb. Jesteśmy tu po to, aby upewnić się, 
że będziesz mógł korzystać z pełni jej uroków.  Do Twojej wyłącznej dyspozycji duży teren. Naszym przyjaciołom oferujemy możliwość skorzystania z naszej charakterystycznej bieszczadzkiej chaty.  Przygotowaliśmy  ją z największą starannością, w trosce o wygodę i pełen bieszczadzki relaks.  Śpimy na łóżku 2 osobowym wprost z widokiem na Bieszczady + 2 pojedyncze sofy-łózka 1 osobowe w pokoju dziennym. Grzejemy się kominkiem lub dla bardziej leniwych ogrzewaniem elektrycznym.
Gotujemy w pełni wyposażonej kuchni: lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, kuchenka gazowa. Liczne szklanki, talarze, kieliszki, garnki itp. 

Co macie bez ograniczeń i tylko dla Was na wyłączność:
SAUNA drewniana, zewnętrzna mieszcząca 4 osoby.
PRYSZNIC  zewnętrzny, drewniana do moczenia, chłodzenia się po saunie.
JACUZZI do samodzielnego ogrzewania drewnem, wyposażona w masażery powietrzne i oświetlenie.
STALOWE WANNY 2szt do zewnętrznych kąpieli ziołowych.
TEREN wokół chaty 350m2, plus dodatkowy zielony teren 200m2 na wyłączność z hamakami, huśtawka ogrodową i miejscem na ognisko wyposażonym w meble, palenisko, oraz kije.
WIATA wypoczynkowa z meblami ogrodowymi, kominkiem zewnętrznym.
PARKING pod chatą lub parking wspólny.
KLIMATYZACJA w pokoju dziennym
MUZYKA koi duszę: gramofon i płyty winylowe, radio i płyty CD w tym tradycyjna muzyka bieszczadzka Łemków, KSU, Stare Dobre Małżeństwo i Wolna Grupa Bukowina...
Lubimy CZYTAĆ - Setki książek od klasyki do literatury nowoczesnej 
Xbox z grami
Ręczniki
Szlafroki dla dorosłych gości.

Wyposażona KUCHNIA zmywarka, duża lodówka z zamrażalnikiem, piernik, kuchenka gazowa, expres do kawy, zaparzacz do kawy i herbaty, garnki, patelnie, kieliszki, kubki, talerze w tym zestawy dla dzieci, i wiele innych.....
Betonowy GRILL
bezpłatnie częstujemy naszymi autorskimi herbatami w tym ziołowe mieszanki saunowe 


Za dodatkową opłatą profesjonalne masaże i zabiegi spa. Profesjonalny personel przyjedzie do Waszej CHATY. Masaże wewnątrz lub na zewnętrznej prywatnej strefie. 
Jesteśmy bezpieczni, ochrania nas Solid. Zamontowaliśmy monitoring części wspólnych i parkingów oraz czujniki dymu i dwutlenku węgla.