Skontaktuj się z nami 

Szymon Skolarczyk 

Manager Obiektu 

Przywita Państwa w Osadzie, poprowadzi Wasz pobyt. Prowadzi kalendarz rezerwacji 
tel. 697-804-829

Mailowo

Napiszcie Państwo swoje pytania, na każdy mail odpowiadamy tak szybko jak to możliwe. 
rezerwacje@osadasaunowisko.pl 

 
Tomasz Kosiorek 

Szczęśliwy Właściciel 

Prowadzi sprawy księgowe oraz organizacyjne Osady. Zawsze gotowy do pomocy
tel. 696339394

Formularz Kontaktowy 

Poprzez naszą stronę wyślijcie Państwo pytania, odpowiemy tak szybko jak to możliwe. 

Formularz Kontaktowy

Droga dojazdu:


Szanowni goście wybieracie się w Bieszczady ten region Polski ma swój niepowtarzalny charakter. Jakość dróg jest po prostu "bieszczadzka". Nie mamy tu autostrad, dróg szybkiego ruchu. Nasza Osada jest położona w małej wsi z dala od zgiełku cywilizacji, do tego wybudowaliśmy domy na zboczu wzgórza, dzięki temu z góry widok zachwyca gości.

Do samej wsi Łobozew Górny prowadzi droga asfaltowa. Z niej musimy zjechać (wstawiliśmy kierunkowskaz - ułatwiający trafienie) na drogę gminną utwardzoną pokonując strumyk wodny. Dno strumienia jest wyłożone płatami betonowymi. Przejazd jest bezpieczny nawet dla aut sportowych. Dacie radę ;-)

Do granicy Osady prowadzi utwardzona droga gminna zakończona 300m podjazdem. W okresie letnim podjazd nie stanowi problemu dla nikogo. W okresie zimy zalecamy łańcuchy. Dla wszystkich, którzy nie pokonają naszego podjazdu przygotowaliśmy wyjście awaryjne. Samochód można zostawić na parkingu przy drodze asfaltowej lub na terenie gospodarstwa zaprzyjaźnionego sąsiada. Państwa bagaże, oraz tych którzy nie chcą przejść się spacerem na górę przetransportujemy naszym quadem. W dniu wyjazdu ta sama drogą zwieziemy bagaże na parking. W Bieszczadach taka przejażdżka jest normalnym sposobem dojazdu i na pewno będzie stanowić dodatkową atrakcję.