VIP    Bieszczadzka CHATA S1
ogrodzony duży ogród

Natura to skarb. Jesteśmy tu po to, aby upewnić się, że będziesz mógł korzystać z pełni jej uroków.  
 Najlepsze co mamy w Osadzie ;-)
Chata na samym szczycie wzgórza, z pełną prywatnością. Odizolowana od sąsiadów. Ogrzewana kominkiem i elektrycznie grzejniki i klimatyzacja dom jest postawiony na ogrodzonym terenie. Do wyłącznej dyspozycji teren zielony z hamakami, miejsce na ognisko, i wiele innych. Do korzystania bez limitu i ograniczeń prywatna sauna i jacuzzi, beczka do chłodzenia oraz 2 wanny do zewnętrznych ziołowych kąpieli. Własna wiata z kominkiem zewnętrznym, meblami ogrodowymi, leżaki, oraz grill.
Pokój dzienny - narożnik i sofa rozkładana, klimatyzacja. Sypialnia łóżko 2 osobowe.  Możliwe dostawki dla dzieci- rozkładane materace. Kuchnia w pełni wyposażona: zmywarka, lodówka z zamrażalnikiem, piekarnik, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, expres do kawy i wiele innych. Łazienka z kabiną prysznicową i wanną i WC.

Co macie bez ograniczeń i tylko dla Was na wyłączność:
SAUNA drewniana, zewnętrzna mieszcząca 4 osoby.
BECZKA zewnętrzna, drewniana do chłodzenia się po saunie.
JACUZZI do samodzielnego ogrzewania drewnem, wyposażona w masażery powietrzne i oświetlenie.
STALOWE WANNY 2szt do zewnętrznych kąpieli ziołowych.
TEREN wokół chaty na wyłączność z hamakami, huśtawka ogrodową i miejscem na ognisko wyposażonym w meble, palenisko, oraz kije.
WIATA wypoczynkowa z meblami ogrodowymi, kominkiem zewnętrznym.
PARKING pod chatą lub parking wspólny.
KLIMATYZACJA w pokoju dziennym
MUZYKA koi duszę: gramofon i płyty winylowe, radio i płyty CD w tym tradycyjna muzyka bieszczadzka Łemków, KSU, Stare Dobre Małżeństwo i Wolna Grupa Bukowina...
Lubimy CZYTAĆ - Setki książek od klasyki do literatury nowoczesnej
PlayStation z grami 
Ręczniki
Szlafroki dla dorosłych gości.

Wyposażona KUCHNIA zmywarka, duża lodówka z zamrażalnikiem, piernik, kuc henna mikrofalowa, kuchenka gazowa, expres do kawy, zaparzacz do kawy i herbaty, garnki, patelnie, kieliszki, kubki, talerze w tym zestawy dla dzieci, i wiele innych.....
bezpłatnie częstujemy naszymi autorskimi herbatami w tym ziołowe mieszanki saunowe


Za dodatkową opłatą profesjonalne masaże i zabiegi spa. Profesjonalny personel przyjedzie do Waszej CHATY. Masaże wewnątrz lub na zewnętrznej prywatnej strefie.
Jesteśmy bezpieczni, ochrania nas Solid. Zamontowaliśmy monitoring części wspólnych i parkingów oraz czujniki dymu i dwutlenku węgla.