Orły Turystyki 2023

Wspaniale wiadomości ;-) 

Największym wyróżnieniem jest ponowne nagrodzenie naszej pracy przez naszych Klientów.  Drugi rok z rzędu doceniono nasze usługi. Bardzo dziękujemy! Zobowiązujemy się do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. 

Najlepsi z najleszych 

Wyjątkowe branżowe wyróżnienie 

Taka nagroda napawa nas dumą. Jesteśmy w 10% najlepszych firm z branży. Nasze strategia wypoczynku z zachowaniem prywatności, bez tłumów, z dala od zgiełku i hałasu przyniosła nam takie wyjątkowe wyróżnienie. Dziękujemy! 

Orły Turystyki 2022

Z wielką satysfakcją informujemy że nasza Osada Saunowisko zdobyła nagrodę Laureata w ogólnopolskim plebiscycie Orły Turystyki za 2022

Dziękujemy Państwu za to wyjątkowe wyróżnienie. Nagroda, którą otrzymaliśmy jest dla nas podziękowaniem za trud i zaangażowanie, które wkładamy w naszą codzienną pracę dbając o naszych Gości. Jesteśmy dumni, że wykonywane przez nas usługi cieszą się zadowoleniem klientów. 

Na czym polega plebiscyt Orły TURYSTYKI?

Nagrodą, jaką są Orły Turystyki, mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy na rynku. Wzięcie udziału w plebiscycie może przekazać innym firmom czy też klientom, że firma cechuje się profesjonalizmem, kompetentnością oraz rzetelnością i znajduje się w szczytowej formie. Końcowy werdykt ustanawia się na podstawie głosów klientów. To właśnie ich zdanie liczy się tutaj najbardziej. Swój głos oddają na firmę, która według nich spełniła ich oczekiwania oraz świadczy usługi w rzetelny sposób. Plebiscyt organizowany jest przede wszystkim po to, aby na tle dobrych usługowo firm, wyróżnić te najlepsze. Dyplom Orły Turystyki zdobywają przedsiębiorstwa, które zapewniają swoim klientom kompleksowe rozwiązania, nieustannie dążą do rozwoju firmy, a także wykorzystują wszelkie możliwości w celu zapewnienia jak największej jakości usług znajdujących się w ich ofercie. W konkursie Orły Turystyki mogą wziąć udział firmy, które zdobyły przynajmniej 8 punktów z ocen wystawionych w Internecie. Jest to wymagalny próg przystąpienia firmy do plebiscytu. Następnie oblicza się średnią ważoną z uzbieranych wcześniej ocen. Wszystkie punkty podliczane są przez program badający wiarygodność ocen.


Marka Uznana na Polskim Rynku

Do listy naszych sukcesów dopisujemy Certyfikat – “MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU”, potwierdzający dbałość o najwyższą jakość usług oraz zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta.

Certyfikat „MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU” stanowi rynkowe wyróżnienie wśród konkurencji, umacnia pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa lub instytucji, podkreślając ich prestiż. Jego laureaci stanowią elitarne grono firm wiarygodnych i odpowiedzialnych.  

Do listy sukcesów firmy dopisać można kolejne wyróżnienie. Tym razem jest to przyznawany przez Instytut Badań Marki certyfikat – “MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU”, potwierdzający dbałość o najwyższą jakość usług oraz zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta. 

Dziękujemy za docenienie naszej pracy.

Firma Rekomendowana przez Konsumentów

Dziękujemy naszym Klientom za wyróżnienie

Certyfikat „Firma REKOMENDOWANA przez Konsumentów” to ogólnopolskie wyróżnienie przewidziane dla przedsiębiorstw i jednostek publicznych, które działają w sposób etyczny biznesowo i społecznie odpowiedzialny, wykazując szczególną dbałość o dobro i satysfakcję swoich Klientów. Przyznawany przez samych konsumentów stanowi on odznaczenie unikalne, gwarantujące najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług.Dla podmiotów wyróżnionych Certyfikatem „Firma REKOMENDOWANA przez Konsumentów” satysfakcja Klienta jest wartością nadrzędną. Podczas gdy dla wielu wypracowane zadowolenie konsumenckie jest jedynie potencjalnym źródłem korzyści finansowych – dla laureatów naszego projektu zaspokajanie potrzeb klientów jest misją samą w sobie, gdyż wiedzą oni, że w życiu i biznesie nie ma szczytniejszego celu niż służenie innym.
Dbałość o dobro i satysfakcję klienta to jednak zadanie złożone, gdyż dostarczenie potrzebnych mu produktów i usług na najwyższym możliwym poziomie wymaga skutecznych działań na wielu płaszczyznach – należy być solidnym pracodawcą, rzetelnym partnerem biznesowym, a niejednokrotnie także aktywnym uczestnikiem lokalnej społeczności. Świadomi tego, w oparciu o etyczne działania w ww. obszarach sformułowaliśmy szereg uniwersalnych i zestawionych poniżej zaleceń - dobrych praktyk, których respektowanie jest jednym z istotniejszych warunków legitymowania się naszym odznaczeniem.