SEZON 2024 

Działki na wynajem dla przyczep kempingowych lub kamperów 

Zadzwoń, umów się na oględziny, podpisz umowę  i wstawiaj przyczepę. Szkoda każdego dnia. 

Czekamy na Twój telefon - zadzwoń 697-804-829

Wynajmę działkę z widokiem na BIESZCZADZKI krajobraz. Postaw przyczepę lub kamper na dużym terenie, bez tłumów. Duża prywatność.

Jeżeli szukacie Państwo miejsca do wypoczynku, z dala od zgiełku, na łonie natury, gdzie rano budzi słowik, przechadzają się sarny i zające, a na tarasie  poranna kawa przy blasku wschodzącego słońca ma niepowtarzalny smak ;-) - dobrze trafiliście. Mały i cichy "raj na ziemi" jest tutaj.

Zapraszamy do wynajmu, dużego terenu na urokliwym zboczu bieszczadzkiego wzgórza. Duża działka do wyłącznego korzystania. Cały teren ogrodzony z dostępem tylko dla osób uprawionych.

Każda działka posiada łącze prądu, wodę oraz otwór do kanalizacji. Dodatkowo w częściach wspólnych dostępne sanitariaty: 2WC i 2 prysznice.Okazja
Kto pierwszy?
Ten lepszy. 

Na sprzedaż już zaparkowana u nas przyczepa Kempingowa Weippert

Oferujemy sprawne, gotową do korzystania przyczepę kempingową. Duża i wygodna. 3 pomieszczenia. Część dzienna (sofa okładana) z aneksem kuchennym ze zlewem i kuchenka gazową oraz nowsza lodówka z małym zamrażalnikiem. Łazienka z ciepłą wodą w umywalce oraz brodzik prysznicowy, oraz sypialnia do własnej aranżacji. Przyczepa ma sprawne łącze elektryczne i wodne. Posiada łącze stałe do wody bezpośrednio z przewodu. Woda szara odpływ pod przyczepą- wymagany zbiornik lub łącze do kanalizacji. Przyczepa posiada instalacje ogrzewania gazowego ale nie korzystaliśmy i nie gwarantujemy sprawności.